VÝSTRUŽNÍKY CANAVA - DÉMANTY MEZI NÁSTROJI

kolo

Přesnost, válcovitost, kruhovitost

PROČ SI NÁS VYBRAT?

 Zabýváme se výrobou speciálních nástrojů pro vystružování děr a speciálních upínačů.

Vyrábíme především na zakázku. Problém pro nás nejsou ani atypické výstružníky, včetně těch extrémně dlouhých a složitých.  A to včetně nástroje pro obrábění až čtyř přesných děr za sebou jedním nástrojem (například výroba komor). Naše výrobky dosahují velmi dobrých hodnot v přesnosti, kruhovitosti i válcovitosti.

Poskytujeme také servis a speciální služby spojené s vystružováním, včetně ostření nástrojů.

Výroba výstružníků

Canava s.r.o.

Potřebujete dosáhnout velmi nízkých hodnot geometrické přesnosti (tj. kruhovitosti, válcovitosti) a drsnosti povrchu vystružovaných děr?

Potřebujete vyrobit jakýkoliv průměr, toleranci, upínací část nástroje včetně možnosti vnitřního chlazení jak pro průchozí, tak pro slepou díru?

Potom jste na správném místě!

Nevíte si rady, máte specifické požadavky - zavolejte nám, určitě vám poradíme.

Jsme držitelem cestifikátu ČSN EN ISO 9001:2016 +420 602 653 179
Certifikát

Certifikát ISO 9001:2016

Od roku 2001 jsme držitelem Certifikátu, který je dokladem, že naše společnost v oboru výroba obráběcích strojů zavedla a udržuje systém managementu jakosti splňující požadavky ČNS EN ISO 9001:2016.

"Rekonstrukce místní komunikací Maršovice",
Díky tomuto projektu, který je spolufinancován Evropskou unií ze Společného regionálního programu v rámci Grantového schématu Středočeského kraje, jehož součástí byla rekonstrukce místní komunikace do Tikovic, nám byl umožněn kvalitnější a lepší přístup k objektům, které používáme ke svým podnikatelským aktivitám. V této souvislosti očekáváme celkové zkvalitnění služeb pro naše zákazníky.

logo1eukraj